sublime malzemeleri

Süblimasyon El Çantası

Süblimasyon Basılabilir El Çantası,
Süblimasyon Basılabilir El Çantası, Snackbag, Atıştırma Çantası, Bir çok alanda kullanabileceğiniz, çanta içi çantalar.
Süblimasyon Basılabilir El Çantası, Snackbag, Atıştırma Çantası, Çantaları ister tek kullanın, ister kol çantası, file çantası, ister sırt çantası içinde düzenleme çantası olarak kullanın,
ister çocuklarınıza atıştırma çantası olarak kullanın, İster çantanıza dökülmesini istemedğiniz bakım malzemelerinizi koyun.
Süblimasyon Basılabilir El Çantası, Kadınlar makyaj Çantası, çocuklar için Meyveler, krakerler ve aklınıza gelecek her şey için mükemmeldir.

1- 1.kalite regule Su geçirmez dış kumaş,
2- Çok amaçlı El Çantası, Makyaj Çantası, atıştırma (diğer adı ile snackbag) çantaları makinede yıkanabilir.
5- Şık Tasarımlı baskılar yapabilirsiniz.

Toptan Taleplerinizde istediğiniz desen renk ve logolarla imalat yapılmaktadır. Ajans Şirket Toptancı ve okullar müşteri temsilcilerimize ulaşabilirisiniz. Müşteri temsilcilerimiz 90 212 5450110 Saygılarımızla demspor.

&s tarafından.|Mart 10th, 2019|Süblimasyon El Çantası için yorumlar kapalı

Sublimasyon Baskı Ürünleri

Sublimasyon Baskı Ürünleri

Kücük ebatlı süblimasyon makinası ve presi olan işyerleri için, özel tasarım ve baskı yapabilecekleri, özelleştirilmiş ürünler için sublimasyon baskıya uygun, beyaz ve ekru ürünleri sizin için üretiyor ve toptan satışını yapıyoruz. Bu ürünler için her ilde bayilikler veriyoruz.

Kullandığımız kumaşlar 1.kalite regule kumaşlardır. Kalitesiz ve defolu ürünler sunmuyoruz sizlere bu nedenle her türlü müşterinize bu ürünleri rahatlıkla baskısını yapıp sunabilirsiniz.

Beğendiğiniz Ürün kodunu yada ihtiyacınızı, adetlerini lütfen iletişim sayfamızdaki mailden bize iletiniz. Mailinizi ve telefon numaranızı yazınız. Mesai saatlerinde en geç bir saat içinde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak ya da mail atarak yönlendireceklerdir. Müşteri temsilcilerimiz 90 212 5450110 pbx, Saygılarımızla.

&s tarafından.|Mart 8th, 2019|Sublimasyon Baskı Ürünleri için yorumlar kapalı
Go to Top