sublime baskı malzemeleri

Ana Sayfa/Tag: sublime baskı malzemeleri

Baskı Altı Ürünleri

Baskı Altı Ürünleri,
Kücük ebatlı süblimasyon makinası ve presi olan işyerleri için, özel tasarım ve baskı yapabilecekleri, özelleştirilmiş ürünler için sublimasyon baskıya uygun, beyaz ve ekru ürünleri sizin için üretiyor ve toptan satışını yapıyoruz. Bu ürünler için her ilde bayilikler veriyoruz.
Baskı Altı Ürünleri,
Kullandığımız kumaşlar 1.kalite regule kumaşlardır. Kalitesiz ve defolu ürünler sunmuyoruz sizlere bu nedenle her türlü müşterinize bu ürünleri rahatlıkla baskısını yapıp sunabilirsiniz.

Beğendiğiniz Ürün kodunu yada ihtiyacınızı, adetlerini lütfen iletişim sayfamızdaki mailden bize iletiniz. Mailinizi ve telefon numaranızı yazınız. Mesai saatlerinde en geç bir saat içinde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak ya da mail atarak yönlendireceklerdir. Müşteri temsilcilerimiz 90 212 5450110 pbx, Saygılarımızla.

By |2020-08-01T10:17:54+03:00Aralık 29th, 2019|Baskı Altı Ürünleri için yorumlar kapalı

Puzzle Yapboz

Puzzle Yapboz; Sublimasyon baskıya uygun,

Puzzle Yapboz; 1.kalite regule 3 mm keçe,

Çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimine katkı sağlayan, Puzzle Yapboz, el göz koordinasyonunu sağlayan; Çeşitli hikaye kahramanları, ulaşım, ilk yardım, meslek, hayvanlar alemi, mevsim, bitki, oyun görsellerinden oluşan puzzle yapboz çalışmaları yapılabilmektedir.

Yapbozlar 10’lu Paketler halinde satılmaktadır. Keçe yapbozlara dilediğiniz görsellerle baskı yapabilirsiniz.

Puzzle Yapboz; Toplu taleplerde özel tasarım,  özel imalat yapılmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz, 0212 5450110 pbx Saygılarımızla.