baskı altı malzemeleri

Baskı Altı Peçeteler

Baskı Altı Peçeteler,

Süblimasyon Baskı Altı Peçete, Kücük ebatlı süblimasyon makinası ve presi olan işyerleri için, özel tasarım ve baskı yapabilecekleri, özelleştirilmiş ürünler için sublimasyon baskıya uygun,  toptan satışını yapıyoruz.

Kullandığımız kumaşlar 1.kalite regule kumaşlardır. Müşterinize bu ürünleri rahatlıkla baskısını yapıp sunabilirsiniz.

Baskı Altı Peçeteler, Beğendiğiniz Ürün kodunu yada ihtiyacınızı, adetlerini lütfen iletişim sayfamızdaki mailden bize iletiniz. Mailinizi ve telefon numaranızı yazınız. Mesai saatlerinde en geç bir saat içinde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak ya da mail atarak yönlendireceklerdir. Müşteri temsilcilerimiz 90 212 5450110 pbx, Saygılarımızla.

&s tarafından.|Mart 13th, 2019|Baskı Altı Peçeteler için yorumlar kapalı

Basılabilir Bandana

Basılabilir Bandana;

Bayaz kumaş bandana, Sublime baskı yapan firmaların ihtiyaçlarını göz önüne alarak, 51*51 ebatlarında kenarları dikilmiş, ütülenmiş,  baskıya hazır halde toptan bandana satışımız bulunmaktadır.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda İstediğiniğiz bandana tasarımlarını, basabilir, uygulama yapabilirsiniz. Yüklü basılı taleplerde de bizden yararlanabilirsiniz.

Taleplerinizi  lütfen müşteri temsilcilerimize mail yada 0212 5450110 pbx nolu telefondan bildiriniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla. demspor

 

&s tarafından.|Mart 9th, 2019|Basılabilir Bandana için yorumlar kapalı
Go to Top